Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
KOPPARFÖREMÅL med mera, 1800-1900-tal.
227532. KOPPARFÖREMÅL med mera, 1800-1900-tal.
Formar med mera.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Formar med mera.
Slitage, skador.
Gomér & Andersson Linköping
851