GJUTJÄRNSGRYTA, Näfveqvarn, stämplad NQ.

227531. GJUTJÄRNSGRYTA, Näfveqvarn, stämplad NQ.

10,5 liter.

Slitage. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

10,5 liter.

Slitage. Rost.

Antal besök: 7 861