DRAGSPEL 2 st, Sibylla Brand, Cera Stradella, 1900-tal.

227504. DRAGSPEL 2 st, Sibylla Brand, Cera Stradella, 1900-tal.

Höjd 26-28 cm, bredd 30 cm.

Slitage, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26-28 cm, bredd 30 cm.

Slitage, ej funktionsgaranti.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 386