BERTIL BERTEL NORDSTRÖM. stilleben med kanna och frukt, olja på duk, signerad 1957.

227484. BERTIL BERTEL NORDSTRÖM. stilleben med kanna och frukt, olja på duk, signerad 1957.

54 x 65 cm.

Krackeleringar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Krackeleringar förekommer.

Antal besök: 1 475