HENRI LINGUET. Sydfranskt gårdsmotiv. Olja på duk. Signerad H Linguet.

227472. HENRI LINGUET. Sydfranskt gårdsmotiv. Olja på duk. Signerad H Linguet.

43,5x31,5 cm.

Mindre krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

43,5x31,5 cm.

Mindre krakelyrer.

Antal besök: 1 906