ULF TROTZIG. "Det brutna trädet". Olja på duk. Signerad Trotzig.

227444. ULF TROTZIG. "Det brutna trädet". Olja på duk. Signerad Trotzig.

54x72 cm.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x72 cm.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Antal besök: 2 206