IVOR ABRAHAMS. Trädgårdsvy från Oxford. Färglitografi. Signerad och daterad -77 samt numrerad 153/275.

227429. IVOR ABRAHAMS. Trädgårdsvy från Oxford. Färglitografi. Signerad och daterad -77 samt numrerad 153/275.

Bildyta 26x38 cm
Bladstorlek 43x53 cm
Ur boken "Oxford Gardens: a Sketchbook". Tryckt av Advanced Graphics, London. Utgivare Bernard Jacobson Ltd., 1977.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 26x38 cm
Bladstorlek 43x53 cm

Antal besök: 831