TAKAMPEL, alabaster, 1910/20-tal.

227378. TAKAMPEL, alabaster, 1910/20-tal.

Kupa med slipad dekor. Även toppring i alabaster. 1 ljuspunkt. Höjd 69 cm. Diameter 40 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 695