VAGNSLYCKTOR, 1 par, 18/1900-tal.

227362. VAGNSLYCKTOR, 1 par, 18/1900-tal.

Öppningsbara luckor. Fasettslipade glas. Höjd 46 cm.

Senare bemålning. Senare elektrifierade. Ett sidoglas senare. Åldersslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 288