RAGNAR SWAHN. Olja på pannå, "Hossmo" Sign.

227347. RAGNAR SWAHN. Olja på pannå, "Hossmo" Sign.

97 x 63 cm.

Ragnar Swahn (1882–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

97 x 63 cm.

Ragnar Swahn (1882–1964)

Antal besök: 1 217