TEKOPPAR, 6 st, "Blå Måsen" Bing & Gröndahl, samt ASSIETTER, 6 st, "Blå Blomst", Royal Copenhagen, 1900-tal.

227309. TEKOPPAR, 6 st, "Blå Måsen" Bing & Gröndahl, samt ASSIETTER, 6 st, "Blå Blomst", Royal Copenhagen, 1900-tal.

6 tekoppar med fat.
6 assietter, diameter 17,5 cm. 2:a sortering.

Bruksslitage, repor. En kopp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tekoppar med fat.

Antal besök: 3 427