DOCKOR, 4 st, Ashton Drake Galleries.

227303. DOCKOR, 4 st, Ashton Drake Galleries.

Delvis porslin. Bla Dennis och Baby Bo Peep.
Höjd ca 9-25 cm.

Delvis med äkthetsintyg.
Bruksslitage, märken, fläckar, smärre nagg vid led.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9-25 cm.

Delvis med äkthetsintyg.

Antal besök: 958