Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SERVERINGSSNURRA. Så kallad Lazy Susan, teak och glas, Danmark, 1900-talets mitt.
227286. SERVERINGSSNURRA. Så kallad Lazy Susan, teak och glas, Danmark, 1900-talets mitt.
Diameter ca. 31 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca. 31 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 400