SERVERINGSSNURRA. Så kallad Lazy Susan, teak och glas, Danmark, 1900-talets mitt.

227286. SERVERINGSSNURRA. Så kallad Lazy Susan, teak och glas, Danmark, 1900-talets mitt.

Diameter ca. 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 665