PARKLYKTA, lättmetall, svartlackad, 2000-tal.

227285. PARKLYKTA, lättmetall, svartlackad, 2000-tal.

Höjd ca. 185 cm.

Smärre slitage. Delar enligt bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 185 cm.

Antal besök: 608