KIKARE, karl Zeiss, 1900-talets början, 7 x 50.

227215. KIKARE, karl Zeiss, 1900-talets början, 7 x 50.

Kikare, med originalfodral
Inköpt hos Holger Hansen Kjöbehavn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kikare, med originalfodral

Bruksslitage.

Antal besök: 1 869