Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Signerad, Lars Hammar -44, olja på pannå.
22718. OKÄND KONSTNÄR. Signerad, Lars Hammar -44, olja på pannå.
51 x 43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 x 43 cm.
Auktionsverket Engelholm
3 065