TOMTAR, 2 st. Latex, Arne Hasle, Askim, Norge, 1900-talets mitt.

226991. TOMTAR, 2 st. Latex, Arne Hasle, Askim, Norge, 1900-talets mitt.

Höjd 42-47 cm, signerade under skorna.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 789