STEGE, allmoge, 1800-tal.

STEGE, allmoge, 1800-tal.
226961. STEGE, allmoge, 1800-tal.

Höjd ca. 220 cm.

Slitage, skador, sprickor, ostabil konstruktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 220 cm.

Antal besök: 1 165