KÖKSSOFFA, 1800-tal.

KÖKSSOFFA, 1800-tal.
226933. KÖKSSOFFA, 1800-tal.

Ådringsmålad. Längd ca. 198 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
226933. KÖKSSOFFA, 1800-tal.

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 777