MATSALSGRUPP, 13 delar, 1900-talets första hälft.

226925. MATSALSGRUPP, 13 delar, 1900-talets första hälft.

Ek. Bord, 12 stolar. Bordets längd totalt ca. 258, bredd 15 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage. En stol med skador. Skiva med fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 778