STOLAR, 4 st,, barockstil, 1900-tal.

22683. STOLAR, 4 st,, barockstil, 1900-tal.

Mörkröd klädsel.

Slitage. Skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mörkröd klädsel.

Slitage. Skador på klädsel.

Antal besök: 759