BIJOUTERIER, 1900/2000-tal.

22678. BIJOUTERIER, 1900/2000-tal.

Bestående av bland annat:
Halsband, 1 par örhängen samt armband med tigeröga.
Armband, plast, Brandt Design Denmark.
Halsband SNÖ design.
Armband Maloa design.
Ring, 2 hängen samt 1 par örhängen med bärnsten och bärnstensimitation.

Bruksslitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:
Halsband SNÖ design.
Armband Maloa design.

Bruksslitage, enstaka skador.

Antal besök: 930