Bestående av bland annat:
Halsband, 1 par örhängen samt armband med tigeröga.
Armband, plast, Brandt Design Denmark.
Halsband SNÖ design.
Armband Maloa design.
Ring, 2 hängen samt 1 par örhängen med bärnsten och bärnstensimitation.
Bruksslitage, enstaka skador.
Bestående av bland annat:
Halsband SNÖ design.
Armband Maloa design.
Bruksslitage, enstaka skador.