FIGURIN. Glas. Åsna. Murano. Artistic Cristall. Italien.

226734. FIGURIN. Glas. Åsna. Murano. Artistic Cristall. Italien.

Åsna i opak, blå, röd och klar glasmassa.
Etikettmärkt Artistic Cristal Murano Made in Italy.
Höjd 14,5 cm.
Längd 31 cm.

Nagg på ena bakbenet.
Obetydlig nagg på ena örat.
Etikett med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5 cm.
Längd 31 cm.

Nagg på ena bakbenet.
Obetydlig nagg på ena örat.
Etikett med slitage.

Antal besök: 1 192