226734. FIGURIN. Glas. Åsna. Murano. Artistic Cristall. Italien.
Åsna i opak, blå, röd och klar glasmassa.
Etikettmärkt Artistic Cristal Murano Made in Italy.
Höjd 14,5 cm.
Längd 31 cm.
Nagg på ena bakbenet.
Obetydlig nagg på ena örat.
Etikett med slitage.