TERMOSAR, retro, 1900-talets andra hälft.

2267010. TERMOSAR, retro, 1900-talets andra hälft.

Termos klädd med flätad plastrotting, höjd 24 cm.
Plasttermos Termoverken, höjd 30 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 511