DÖRRKLÄPP i gjutjärn. Hästhuvud.

226680. DÖRRKLÄPP i gjutjärn. Hästhuvud.

Vitmålat hästhuvud med underdel av gröna ekblad och ekollon.
Höjd ca 27 cm.

Bruksskick, färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 cm.

Antal besök: 1 366