SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-tal.

226679. SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-tal.

Spegel höjd ca 168 cm.
Konsolbord längd 74,5 bredd 31,5 höjd 78 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel höjd ca 168 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 755