KARMSTOL, ek med slungade ben och tyggstöd, skinnklädd, barockstil.

226676. KARMSTOL, ek med slungade ben och tyggstöd, skinnklädd, barockstil.

Tidigt 1900-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidigt 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 750