DÖRRKLÄPP i gjutjärn. Hackspett.

226673. DÖRRKLÄPP i gjutjärn. Hackspett.

Polykromt bemålad dörrknackare i form av hackspett
(Större hackspett, Dendrocopos major)
Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Antal besök: 8 161