LIGGFÅTÖLJ. Efter Le Corbusier. LC4. 1900-talets senare del.

226639. LIGGFÅTÖLJ. Efter Le Corbusier. LC4. 1900-talets senare del.

Kromad stomme längd ca 162 cm.

Bruksslitage, skador på läderremmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 846