STEREO, 4 delar, Bang & Olufsen, Danmark, 1960/70-tal.

226525. STEREO, 4 delar, Bang & Olufsen, Danmark, 1960/70-tal.

Beomaster 1000, Beogram 1000, ett par högtalare.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 493