AUGUSTA BORG. OLJA på duk, Stormande hav, Sign o daterad 1904.

226518. AUGUSTA BORG. OLJA på duk, Stormande hav, Sign o daterad 1904.

34 x 24 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 24 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 3 290