KNUT GRANE. Parlophone. Färgserigrafi. Signerad Grane. Numrerad 44/100. Daterad 78.

226394. KNUT GRANE. Parlophone. Färgserigrafi. Signerad Grane. Numrerad 44/100. Daterad 78.

Bildytans diameter 50 cm.

Gulnad.

Knut Grane (1926–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans diameter 50 cm.

Gulnad.

Knut Grane (1926–2016)

Antal besök: 489