VITRINSKÅP, vägghängt, ek, 1900-tal.

226393. VITRINSKÅP, vägghängt, ek, 1900-tal.

2 hyllplan. Längd 82, bredd 22, höjd 85,5 cm.

Slitage, märken. Undersida med skruvhål. Bakstycke med spik.
Smärre fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 923