ÅSA BURMAN-BERG. Etsningar, 2 st, signerade, numrerade 16/50, 12/30 och daterade -78.

226297. ÅSA BURMAN-BERG. Etsningar, 2 st, signerade, numrerade 16/50, 12/30 och daterade -78.

Ca. 31x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 31x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 486