TORE BILLING. Olja på duk, Byn vid sjön, signerad, 1800-tal.

226286. TORE BILLING. Olja på duk, Byn vid sjön, signerad, 1800-tal.

58 x 84 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 84 cm.

Antal besök: 1 961