MATSALSMÖBEL, 9 delar, palisander, Torbjörn Afdal för Bruksbo, Norge.

226236. MATSALSMÖBEL, 9 delar, palisander, Torbjörn Afdal för Bruksbo, Norge.

8 stolar klädda i läder. Bordets diameter 121 cm, höjd 73 cm. 4 st iläggsskivor à 50 cm. CITES-intyg medföljer. Bord samt en stol märkta med CITES-numrering, SJV 499/15.

Senare klädsel. Bruksslitage, i form av repor, mindre fläckar mm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 157