KISTA, SOCKERLÅDA, med kniv, SCHATULL, 1800-tal.

226105. KISTA, SOCKERLÅDA, med kniv, SCHATULL, 1800-tal.

Sockerlåda på benställning,
Kista: längd 61, bredd 44, höjd 44 c, schatull: längd 35, bredd 27, höjd 24, låda med benställning: längd 36, bredd 24, höjd 61 cm.

Slitage, repor, färgbortfall, smärre skador och sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockerlåda på benställning,

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 499