HALSBAND, 18k, Svedbom & Co, Sverige, 1900-talets slut.

226061. HALSBAND, 18k, Svedbom & Co, Sverige, 1900-talets slut.

3-radig staketlänk. Längd ca 42,5 cm.
Vikt 34,3 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 34,3 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 913