SPEGEL, 1900-tal.

SPEGEL, 1900-tal.
226047. SPEGEL, 1900-tal.

I form av sol. Diameter ca 62 cm.

Färgbortfall. Slitage. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
226047. SPEGEL, 1900-tal.

Antal besök: 1 238