SOFFBORD. Modell 5362, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, 1900-talets andra hälft.

226042. SOFFBORD. Modell 5362, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, 1900-talets andra hälft.

Med klaffar. Bland annat fanerat i teak. Spår av etikett. Ca. längd 160, bredd 80, höjd 55 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 1 131