BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

226034. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 94,5, bredd 45, höjd 73,5 cm.

Slitage, skador, repor, lös listdel medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 540