BYRÅ, 1900-tal.

BYRÅ, 1900-tal.
226002. BYRÅ, 1900-tal.

Ca. längd 76, bredd 37, höjd 90 cm.

Bruksslitage. Några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
226002. BYRÅ, 1900-tal.

Bruksslitage. Några repor.

Antal besök: 587