TAKLAMPA, möjligen Simon Gate, 1930-tal.

225957. TAKLAMPA, möjligen Simon Gate, 1930-tal.

Behängd med prismor, diameter ca 66, höjd ca 82 cm.

Slitage, smärre nagg, enstaka prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 478