FARTYGSSTOLAR, 3 st, efter modell från 1800-talet, 1900-tal.

225818. FARTYGSSTOLAR, 3 st, efter modell från 1800-talet, 1900-tal.

Snurrbara. Underreden i gjutjärn med dekor av sjöodjur
2 st socklar i trä medföljer. 2 st bultar finns. Gängade undertill för golvmontering.

Slitage, repor, märken, sprickor, rost. Socklar i trä med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 088