TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-talets andra hälft.

225801. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-talets andra hälft.

Metall, bordets diameter 80 höjd 70 cm.
Stolarnas höjd 84 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas höjd 84 cm.

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 715