MANSCHETTKNAPPAR 1 par silver, Jan Lundgren, Stockholm, 1969.

225779. MANSCHETTKNAPPAR 1 par silver, Jan Lundgren, Stockholm, 1969.

Dekor ca 2 x 1,5 cm.

Nagg på stenar. En manschettknapp med bucklor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor ca 2 x 1,5 cm.

Antal besök: 1 046