ARMBAND 18k guld GD&Co Malmö 1918 samt HÄNGE, 14k guld. 1900-tal.

225771. ARMBAND 18k guld GD&Co Malmö 1918 samt HÄNGE, 14k guld. 1900-tal.

Hänge med gömma, tre mindre diamanter, stämplad 14k, diameter ca 2,5 cm. Vikt ca 7 gram.
Armband, GD&Co Malmö 1918, längd ca 18 cm. Vikt ca 8,5 gram.

Slitage. Monogramgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Monogramgravyr.

Antal besök: 1 194