TEKOPPAR, 6 st. Porslin, Porzellanfabrik C. Tielsch & Co. 1845-1917.

225739. TEKOPPAR, 6 st. Porslin, Porzellanfabrik C. Tielsch & Co. 1845-1917.

6 tekoppar med fat, motiv av växter samt förgylld kant.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 883