RULLMÅLNINGAR på textil, papp. 3 st. Kina. 1900-tal.

225651. RULLMÅLNINGAR på textil, papp. 3 st. Kina. 1900-tal.

1 st motiv av berg, 93x38 cm, i papplåda
1 st motiv av berg, 125x41 cm, i papplåda
1 st motiv av berg, 153x44,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 857