PARTI KERAMIK, 5 delar, bland annat "Arom" Rörstrand.

225560. PARTI KERAMIK, 5 delar, bland annat "Arom" Rörstrand.

3 kryddburkar för Paprika, Ingefära och Curry, "Arom" Rörstrand, total höjd ca 9 cm.
Lockterrin, "Pang" Upsala-Ekeby Gefle.
Skål, insida med dekor av fåglar, Stavanger Norge, höjd ca 12,5 cm.

Krackelyrer, slitage, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 054